Sylwia Krajewska

Psycholog, psychoterapeuta

Doświadczenie

https://samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/04/Untitled-design-10.jpg

Autorka niezwykłej książki „Zatrzymaj się”, „Dziennika wdzięczności”  i bajek terapeutycznych dla dzieci „Opowiedz mi, co u ciebie”. Właścicielka Gabinetu terapeutycznego PSYCHOCENTRUM.pl  oraz założycielka portali: www.kochamzabardzo.pl; warsztatydlakobiet.com i www.samotnosc.info.pl

Jest absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczestniczyła w 2-letnim szkoleniu w terapii poznawczo – behawioralnej przy Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej (CTPB) w Warszawie. Ukończyła szkolenie podnoszące kwalifikacje zawodowe z zakresu „Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży”.

Ukończyła 2-letnie Studium Metod Pracy z Dziećmi ofiarami przemocy seksualnej i ich rodzinami w Fundacji Dzieci Niczyje. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 12 lat. Wcześniej pracując w świetlicach socjoterapeutycznych, domu dziecka, Ośrodku pomocy Społecznej, Stwowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, Niepublicznych Zakładach Opieki Zdrowotnej. Aktualnie od 7 lat jest właścicielką Psychocentrum i założycielką portalu Kochamzabardzo.pl  oraz samotnosc.info.pl  .  Zajmuje się przede wszystkim problemami kobiet w szerokim tego słowa znaczeniu. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z Kobietami z syndromem „kochania za bardzo”, DDA i DDD. Specjalizuje się w pomaganiu osobom, które przeżywają kryzysy w relacjach partnerskich lub są w sytuacji trudnych rozstań, czują się osamotnione, mają niską samoocenę, mają poczucie zagubienia, problem z ustanowieniem i ochroną własnych granic.

Pomaga odkrywać siebie na nowo, rozwijając przy tym świadomość siebie. Jest zwolenniczką prawdy (zdejmowania masek przed samym sobą i światem), wsłuchiwania się w siebie i nieustającej pracy nad sobą w celu pełniejszego życia.

Pracuje z osobami dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, grupy wsparcia oraz treningi rozwojowe dla Kobiet.

https://samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/05/Untitled-design-11.png

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 09:00–21:00

Adres:

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa

ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy

©2021 Psychocentrum. All rights reserved.