Dorota Trzaska

Psycholog, psychoterapeutka

Doświadczenie

https://samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/04/Untitled-design-11.jpg

Pracuje w podejściu doświadczeniowym (EFT), łącząc osiągnięcia różnych nurtów psychoterapii humanistycznej i egzystencjalnej oraz elementy innych podejść terapeutycznych, takich jak terapia poznawczo-behawioralna, ISTDP, terapia psychodynamiczna.

Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowaną przez PTP.  Jest magistrem psychologii społecznej oraz psychologii klinicznej, SWPS. Swój warsztat rozwijała na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, takich jak Kurs Interwencji Kryzysowej Grupy Arkan, Kurs Terapii Par metodą EFT prowadzony przez Rhondę Goldman, Kurs Terapii skoncentrowanej na emocjach EFT I i II stopnia, Terapia osób z zespołem Aspergera. Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

Pracuje z osobami, przeżywającymi trudności w relacjach, lęki, niezadowolenie z siebie, silną złość i niechęć, żałobę, rozstania, kryzysy egzystencjalne, doświadczającymi samotności, z depresją, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja), z uzależnionymi  behawioralnie (np. od pornografii, Internetu, zakupów), osoby z zespołem Aspergera (również w ramach terapii par). Zachęca również do współpracy rodziców przeżywających niezadowolenie i frustrację w relacjach ze swoimi dziećmi lub nastolatkami.

https://samotnosc.info.pl/wp-content/uploads/2021/05/Untitled-design-11.png

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 09:00–21:00

Adres:

ul. Ogrodowa 32a lok 6, Warszawa

ul. Mazurska 13, Zielonka k/ Warszawy

©2021 Psychocentrum. All rights reserved.